Oferty, które mogą Cię zainteresować:






13
1 / 18
Sprzedano przez "Kup teraz" za 245,00 zł
Opis
Fotel Flavio Imperia Plusz jest modelem z kategorii mebli wypoczynkowych. Jego kształt i wyprofilowanie pozwala odpowiednie dopasowanie się do ciała i tym samym maksymalny komfort podczas siedzenia. Pufa została wypełniona styropianowymi kulkami, które nadają jej odpowiedniej miękkości i elastyczności. Zyskujemy również uczucie delikatnego masażu ciała. Profesjonalne oparcie odciąża kręgosłup, a wysoko usytuowana część pod kolanami umożliwia wygodne ułożenie nóg. Fotel jest stosunkowo niski, dlatego świetnie nadaje się nie tylko dla osób dorosłych, ale również dla dzieci. Wykonany został z wysokogatunkowego i hipoalergicznego materiału, dzięki czemu nie powoduje podrażnień skóry i będzie służyć przez długie lata.
Przedstawiona pufa dostępna jest w wielu kolorach – od szarości i beżu, przez odcienie niebieskiego, aż po intensywne, ciepłe czerwienie i róże. Umożliwia to dopasowanie fotela do każdego wystroju mieszkania.
| Materiał: | Imperia-plusz |
| Wysokość: | 60 cm |
| Szerokość: | 60 cm |
| Podstawa (długość) | 80 cm |
| Wypełnienie: | 200 l |
| Zdejmowany pokrowiec: | nie |
| Posiada atest: | PZH |
| Gwarancja wypełnienie: | 6 miesięcy |
| Gwarancja pokrowiec: | 24 miesiące |
| Koszt wysyłki (przedpłata): | 32 zł |
| Koszt wysyłki (płatność przy odbiorze): | 37 zł |
| Maksymalna ilość w przesyłce: | 1 szt. |
Numer oferty: 52531112
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty