Oferty, które mogą Cię zainteresować:





1 / 5
Sprzedano przez "Kup teraz" za 265,00 zł
Opis
Fotel Keiko S FR to miękki i wygodny mebel, wyróżniający się nowoczesnym designem. Szerokie siedzisko o wyraźnie zarysowanej części siedzącej i wysokie, stabilne oparcie gwarantuje niezwykle przyjemne chwile relaksu, ponadto fotel świetnie się prezentuje dlatego będzie doskonałym elementem dekoracyjnym w Twoim salonie.
Fotel relaksujący Keiko S gwarantuje wysoki komfort użytkowania. Wypełniony jest odpowiednią ilością granulatu, który pod wpływem nacisku dostosowuje się do kształtu ciała użytkownika, delikatnie go otulając i wprawiając w przyjemny nastrój. Prezentowany fotel wykonany jest z miękkiej i łatwej w czyszczeniu ekoskóry. Dodatkowo ekoskóra FR ma właściwości ognioodporne i antyalergiczne. Pufa ta jest wyposażona w bardzo poręczny uchwyt dzięki czemu łatwo ją przestawić lub przenieść w inne miejsce.

| Materiał: | Barcelona |
| Wysokość: | 70 cm |
| Długość: | 70 cm |
| Szerokość: | 65 cm |
| Wysokość siedziska: | 25 cm |
| Wypełnienie: | 180 l |
| Posiada atest: | PZH |
| Gwarancja wypełnienie: | 6 miesięcy |
| Gwarancja pokrowiec: | 24 miesiące |
| Koszt wysyłki (przedpłata): | 22 zł |
| Koszt wysyłki (płatność przy odbiorze): | 27 zł |
| Maksymalna ilość w przesyłce: | 1 szt. |
Numer oferty: 50416776
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Inne archiwalne oferty