Oferty, które mogą Cię zainteresować:



1 / 3
Sprzedano przez "Kup teraz" za 839,00 zł
Opis
Oryginalny fotel w stylu skandynawskim w ciekawym różowym odcieniu to doskonałe rozwiązanie dla przestronnych przestrzeni jak i niewielkich, przytulnych wnętrz. Fotele Malmo S mogą być wizytówką pięknego salonu oraz eleganckiej przestrzeni foyer lub biura.
| Wysokość | 91 cm |
| Szerokość | 83 cm |
| Głębokość | 92 cm |
| Styl | Skandynawski |
| Kolor | Róż |
| Materiał | Drewno, płyta wiórowa, pianka tapicerska, sprężyna falista, preszpan |
| Materiał obicia | Tkanina Amore |
| Kształt nóg | stożki |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Przeznaczenie | Salon |
| Rodzaj produktu | Sofy i fotele |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Stan dostawy | Do montażu |
| Czas wysyłki | 6 dni |
| Kraj produkcji | Polska |
Numer oferty: 39355464
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Inne archiwalne oferty