Oferty, które mogą Cię zainteresować:


1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 282,00 zł
Opis
Fotel Solid Ekoskóra łączy w sobie wygodę oraz prostotę z wysoką jakością wykonania. Szeroka i stabilna podstawa oraz profilowane oparcie sprawiają, że jest bardzo komfortowy i pozwala dobrze wypocząć oraz naładować wyczerpane baterie. Wykonany jest z ekoskóry, która prezentuje się w każdym wnętrzu elegancko. Energetyczne kolory natomiast doskonale podkreślą charakter wnętrz. To rodzaj siedziska, które zachęca do skorzystania. Jest przy tym bardzo łatwy w czyszczeniu, dlatego może być stosowany również w pokojach dzieci.
Wypełnienie granulatem ze styropianu świetnie dopasowuje się do kształtu ciała i wybranej pozycji. Doskonale otula ciało, pozwalając zmęczonym mięśniom się rozluźnić i wypocząć. Świetnie też izoluje od podłoża. Dzięki doskonałym proporcjom użytkownik nie ma wrażenia, że się w nim zapada. Fotel Solid Ekoskóra jest stabilny i trzyma swoją formę, nawet gdy nikt z niego nie korzysta. To wybór dla wymagających klientów, którzy potrzebują wygodnego fotela relaksacyjnego o wysokiej jakości wykonania.

| Materiał: | Ekoskóra |
| Wysokość: | 75 cm |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość siedziska: | 40 cm |
| Podstawa: | 78 cm |
| Wypełnienie: | 250 l |
| Gwarancja wypełnienie: | 6 miesięcy |
| Gwarancja pokrowiec: | 24 miesiące |
| Koszt wysyłki (przedpłata): | 32 zł |
| Koszt wysyłki (płatność przy odbiorze): | 37 zł |
| Maksymalna ilość w przesyłce: | 1 |
Numer oferty: 50406757
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty