Oferty, które mogą Cię zainteresować:






5
1 / 10
Sprzedano przez "Kup teraz" za 479,00 zł
Parametry
EAN
5903068260094
Opis
Fotel Tunis to połączenie prostego kształtu i wielu wariantów kolorystycznych, dzięki którym sprawdzi się ono we wszystkich rodzajach aranżacji. Klasyczne kolory będą idealnym uzupełnieniem w minimalistycznych i nowoczesnych pomieszczeniach, zaś nietypowe rozwiązania kolorystyczna będą świetnie wyglądać w designerskich wnętrzach. Solidne drewniane nóżki zapewniają stabilność krzesła.
| Wysokość | 83 cm |
| Szerokość | 65 cm |
| Długość | 60 cm |
| Wysokość siedziska | 48 cm |
| Szerokość siedziska | 40 cm |
| Głębokość siedziska | 42 cm |
| Styl | Nowoczesny |
| Kolor | Biało-czarny |
| Wybarwienie nóżek | Buk |
| Materiał | Drewno |
| Materiał | Tkanina |
| Gatunek drewna | Buk |
| Kształt nóg | proste |
| Przeznaczenie | Salon |
| Przeznaczenie | Kuchenne |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Rodzaj produktu | Sofy i fotele |
| Rodzaj produktu | Krzesło kuchenne |
| Rodzaj produktu | Krzesło do jadalni |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Stan dostawy | Nóżki do montażu |
| Czas wysyłki | 24 godziny |
| Typ krzesła | Ramiona |
| Liczba krzeseł w zestawie | 1 |
| Zawartość zestawu | Fotel, instrukcja montażu, części i akcesoria niezbędne do montażu |
| Użyte materiały | Tkanina, tworzywo sztuczne ABS, pianka meblowa, stal malowana proszkowo |
| Wariant krzesła | Z podłokietnikami na prostych drewnianych nogach |
Numer oferty: 39466303
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

ewtrading
Darmowa dostawa

ewtrading
Darmowa dostawa

ewtrading
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty