Oferty, które mogą Cię zainteresować:






12
1 / 17
Sprzedano przez "Kup teraz" za 355,00 zł
Opis
Wyjątkowy fotel Undo Imperia Plusz to zachwycający swoim wyglądem mebel wypoczynkowy. Charakteryzuje go prostota, ale jednocześnie jest oryginalny i elegancki. Kształtem przypomina nieco tradycyjny fotel, jednak brakuje w nim twardych, sztywnych elementów, co czyni go o wiele wygodniejszym. Fotel Undo Imperia ma oparcie o odpowiedniej wysokości i długie, głęboko osadzone siedzisko, dzięki czemu pozwala na wyprostowanie nóg i swobodną pozycję. Po bokach fotela znajdują się wzniesienia, które zabezpieczają krawędzie. Dostępnych jest kilkanaście wersji kolorystycznych pufy – od jasnych odcieni poprzez ciepłe beże aż po bordo, brązy i czernie. Dzięki temu fotel idealnie wpasuje się w każdego rodzaju wnętrze.
Fotel wykonany jest z wysokiej klasy materiału, który minimalizuje ryzyko alergii. Jest więc bezpieczny dla wrażliwych osób i dzieci. Zadbaliśmy także o jak najlepsze wykonanie, dlatego gwarantujemy długą żywotność mebla. Materiał nie niszczy się pod wpływem prania, a kolory na długo pozostają żywe.
| Materiał: | imperia-plusz |
| Wysokość: | 80 cm |
| Szerokość: | 55 cm |
| Wysokość siedziska: | 35 cm |
| Podstawa: | 90 cm |
| Wypełnienie: | 360 l |
| Zdejmowany pokrowiec: | nie |
| Posiada atest: | PZH |
| Gwarancja wypełnienie: | 6 miesięcy |
| Gwarancja pokrowiec: | 24 miesiące |
| Koszt wysyłki (przedpłata): | 32 zł |
| Koszt wysyłki (płatność przy odbiorze): | 37 zł |
| Maksymalna ilość w przesyłce: | 1 szt. |
Numer oferty: 52531080
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Inne archiwalne oferty