Oferty, które mogą Cię zainteresować:






2
1 / 7
Sprzedano przez "Kup teraz" za 128,78 zł
Parametry
EAN
5901299954744
Opis
Frytownica Spring Roll
Frytownica Esperanza SPRING ROLL z pewnością zachwyci wszystkich miłośników przekąsek z ziemniaków i smażonych mięs. Urządzenie umożliwia usmażenie w kilka minut idealnych frytek - chrupiących z zewnątrz i miękkich w środku. Można w nim również smażyć inne produkty takie jak mięso, grzyby czy warzywa. Dzięki wysokiej mocy smażenie jest szybkie i bardzo łatwe.
Możliwość regulacji temperatury zapewnia pełną kontrolę nad poziomem wysmażenia dań. Z naszą frytkownicą możesz się cieszyć pusznymi domowymi frytkami!
| Liczba prędkości | Regulacja płynna |
| Wyświetlacz LCD | Nie |
| Pojemność misy/pojemnika | 2.5 l |
| Moc | 1800 W |
| Długość przewodu zasilającego | 75 cm |
| Funkcje (roboty kuchenne) | Nóżki antypoślizgowe |
| Kolor | biały |
| Wymiary |
29 x 25 x 20 cm |
| Waga | 1.95 kg |
| |






Numer oferty: 44365536
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

Tradax
4.4
Darmowa dostawa

Handeline
4.2
Darmowa dostawa

Handeline
4.2
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty