Oferty, które mogą Cię zainteresować:






2
1 / 7
Sprzedano przez "Kup teraz" za 74,00 zł
Opis
Fyber Słuchawki light denim
Stylowe słuchawki nauszne ze składanymi muszlami, zapewniające wysoką jakość dźwięku, przeznaczone do smartfonów i tabletów
- Składana konstrukcja, niewielkie rozmiary i wygodne poduszki
- Dźwięk wysokiej jakości
- Do słuchania muzyki i prowadzenia rozmów
- Wbudowany mikrofon i pilot zdalnego sterowania umożliwiają odbieranie połączeń telefonicznych i sterowanie odtwarzaniem muzyki
- Pilot zdalnego sterowania współpracuje z urządzeniami z systemami Android i iOS
- Szybki dostęp do asystenta w smartfonie (Siri, Asystenta Google, itd.)
- Odłączany przewód
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie (słuchawki) | Muzyka |
| Konstrukcja (słuchawki) | Nauszne |
| Technologie (słuchawki) | Brak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk (słuchawki) | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Długość przewodu | 120 cm |
| Kolor (wyliczeniowy) | Niebieski |
| Waga | 143 g |
| Akcesoria w zestawie |
- Słuchawki |

Numer oferty: 41161348
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Inne archiwalne oferty