Oferty, które mogą Cię zainteresować:






1
1 / 6
Sprzedano przez "Kup teraz" za 77,95 zł
Parametry
EAN
5901443052708
Opis
| Specyfikacja | |
| Kod producenta | IMGP1 |
| Funkcje kontrolera | D-Pad |
| Interfejsy | USB 2.0 |
| Komunikacja | Bezprzewodowa, Bluetooth |
| Obsługiwane platformy | Android, iOS, PC, Playstation 3 |
| Typ kontrolera | Joystick |
| Kolor główny | Czarny |
| Szerokość | 150 mm |
| Wysokość | 54 mm |
| Głębokość | 110 mm |
| Waga | 172 gg |
| Zawartość zestawu | Instrukcja obsługi |






Numer oferty: 44749162
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Inne archiwalne oferty