Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 129,75 zł
Parametry
EAN
3467452032565
Opis
Majorette Garaż Urban to klasyczny trzypoziomowy parking składający się z wielu zachęcających do zabawy miejsc, takich jak myjnia samochodowa, stacja benzynowa czy ręczna winda dla samochodów.
Do zestawu dołączony jest jeden samochód Majorette oraz mata do zabawy, którą można wyciąć z pudełka zabawki.
Wymiary po rozłożeniu: 66 x 73 x 45 cm
Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 3 roku życia.
| Nr katalogowy |
212053743 |
| Rodzaj (pojazdy::akcesoria) | Garaże |
| Marka | Brak |
| Wymagania wiekowe | od 3 lat |
| Chłopcy | |
| Kolor | Szary |
| Długość | 66 cm |
| Szerokość | 73 cm |
| Wysokość | 45 cm |
| Reklama TV - | 2014 |
|
Wymiary opakowania: 53,4 x 39 x 13,3 cm | |
Numer oferty: 41511694
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

Global_Rabat_pl
3.9
Inne archiwalne oferty