Oferty, które mogą Cię zainteresować:


1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 2 796,00 zł
Parametry
EAN
889349892336
Opis
| Informacje o produkcie | |
| Model |
GeForce GTX 1070 Ti |
| Złącze karty graf. | PCI-E 16x ver. 3.0 |
| Producent chipsetu | nVidia |
| Chipset | GeForce GTX 1070 Ti |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Szyna pamięci | 256-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 8 GB |
| Taktowanie rdzenia | 1607 MHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 1683 MHz |
| Taktowanie pamięci | 8008 MHz |
| Rdzenie CUDA (tylko Nvidia - przy AMD usunąć) | 2432 |
| Porty wideo | 2 x DisplayPort |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Obsługiwane standardy | OpenGL 4.5 |
| Wymiary |
29.8 x 13.4 x5.25 cm |
| Wersja | Box |

Numer oferty: 41827285
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Inne archiwalne oferty