Oferty, które mogą Cię zainteresować:




1 / 4
Sprzedano przez "Kup teraz" za 2 110,00 zł
Opis
Generator pary Pro Express Ultimate Care GV9570
Super mocny generator pary od Tefal
Uzyskaj doskonałe rezultaty prasowania dzięki generatorowi pary pod wysokim ciśnieniem Pro Express Ultimate. Nowa technologia wysokociśnieniowego bojlera zapewnia wysoką wydajność, intuicyjny panel sterowania ułatwia użytkowanie, a unikalny system podwójnej ochrony sprawia, że tkaniny zachowują idealny wygląd.
Skuteczna pielęgnacja tkanin
Generator Pro Express Ultimate to wysoka wydajność i najlepsze rezultaty prasowania nawet w przypadku najbardziej wymagających tkanin. Korzystanie z tego łatwego w użyciu żelazka parowego pod wysokim ciśnieniem, skraca czas prasowania i zwiększa jego wydajność dzięki połączeniu nowej technologii bojlera wysokociśnieniowego, wytwarzającego ciągły strumień pary o natężeniu do 160 g/minutę. Mocny wyrzut pary o mocy 550 g/min. radzi sobie z nawet najbardziej uporczywymi zagnieceniami. Nowy, intuicyjny panel Direct Control dla wygody umieszczono na uchwycie, co ułatwia regulację ustawień przy zmianie prasowanej tkaniny. Unikalny system podwójnej ochrony pozwala na bezpieczne prasowanie. System ochrony przed kapaniem chroni tkaniny przed poplamieniem, a program odkamieniania zwiększa wydajność. Szeroka gama zaawansowanych funkcji generatora Pro Express Ultimate zapewnia wysoką wydajność dzięki mocy pary pod wysokim ciśnieniem.
| Informacje o produkcie | |
| Typ (AGD) | Żelazko systemowe (stacja parowa) |
| Stopa żelazka | Durilium |
| Moc | 2600 W |
| Strumień pary | 160 g/min |
| Uderzenie pary | 550 g/min |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1.9 l |
| Prasowanie w pionie | Tak |
| Długość przewodu | 1.7 m |
| Funkcje (żelazka) | Prasowanie na sucho |
| Kolor (wyliczeniowy) | Biały |
Numer oferty: 41120774
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

E_CommerceZajda
1
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty