Oferty, które mogą Cię zainteresować:






3
1 / 8
Sprzedano przez "Kup teraz" za 415,21 zł
Parametry
EAN
9005613129330
Opis
Elegancki i kompaktowy telefon Emporia GLAM V34 (Czarna)
Cechy główne:
- Elegancki i ciekawy design
- Obsługa SMS oraz MMS
- Zewnętrzny wyświetlacz (wyświetla np. nr. dzwoniącego)
- Łatwy w użyciu
- Wyraźne, pokaźne klawisze
- Wielki wyświetlacz
- Dopasowanie wielkości czcionki
| Model |
GLAM V34 |
| Sieć GSM | 900 MHz |
| Sieć UMTS | Nie |
| Sieć LTE | Nie |
| Obudowa | Clamshell (klapka) |
| Waga | 92 g |
| Wysokość | 106 mm |
| Szerokość | 51 mm |
| Głębokość | 18 mm |
| Bateria |
Li-Ion 3.7V 1020 mAh |
| Czas rozmów (maks.) | 8 h |
| Czas czuwania (maks.) | 350 h |
| Kolor | Czarny |
| Klawiatura QWERTY | Nie |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Przekątna ekranu | 2,4'' |
| wyświetlacza |
Rozdzielczość 240 x 320 px |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Aparat fotograficzny | Tak |
| Szczegółowe dane aparatu |
2 MP |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | microUSB |
| GPS | Nie |
| Pamięć wewnętrzna | 8 MB |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Standard pamięci SD / CF | SD (8MB - 4GB) |
| Karta SIM | Mini |
| Tuner FM | Nie |
| Odtwarzacz Audio | Nie |
| Java | Nie |
| MMS | Tak |
| Rozmowy video | Nie |
| System operacyjny | Producenta |
| Przeglądarka www | Nie |
| Klient e-mail | Nie |
| Dual SIM | Nie |
| Akcesoria w zestawie |
- Telefon |
|
- Alarmowe połączenie (Emporia) | |








Numer oferty: 44748574
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty