Oferty, które mogą Cię zainteresować:






2
1 / 7
Sprzedano przez "Kup teraz" za 81,00 zł
Opis
PS101 Bezprzewodowy głośnik Bluetooth, czarny
Kolumna przenośna ACME PS101 Bluetooth jest kompaktowa, jednak bardzo mocna w stosunku do wielkości - muzyka gra głośno i czysto, wykorzystując szeroki zakres niskich częstotliwości. Została wyposażona w Bluetooth, co sprawia, że może być w prosty sposób podłączana do dowolnego urządzenia obsługującego technologię tego rodzaju. Czas odtwarzania muzyki to 8 godzin - wystarczy na cały dzień pracy lub świetnej zabawy. Poziom naładowania baterii wyświetlany jest na ekranie telefonu. Jak już była mowa powyżej, możesz słuchać muzyki po podłączeniu kolumny za pomocą złącza Bluetooth, włożeniu karty micro SD lub podłączeniu kolumny do urządzenia za pomocą przewodu AUX.
Złącze Bluetooth
Łatwe podłączenie do urządzeń obsługujących Bluetooth.
Długa żywotność baterii
Odtwarzanie muzyki przez 8 godzin.
Poziom naładowania baterii na ekranie
Na ekranie telefonu widoczny jest poziom naładowania baterii.
Jakość dźwięku
Naturalne brzmienie muzyki każdego rodzaju.
Przenośna
Nadzwyczaj lekka i kompaktowa, łatwa w przenoszeniu.
Wygodne sterowanie
Wszystkie przyciski zostały w wygodny sposób rozmieszczone w górnej części kolumny, co sprawia, że możesz z łatwością włączać muzykę, przyciszać lub wzmacniać dźwięk, przełączać utwory lub nawet odbierać telefon.
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj (głośniki) | Mobilne (do urz. mobilnych) |
| System (głośniki) | Mono |
| Przeznaczenie (głośniki) | Muzyka |
| Stacja dokująca (wieże / radia) | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Moc głośników (sumaryczna) | 3 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | microUSB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Akcesoria w zestawie |
Kabel MicroUSB do ładowania |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wymiary |
104 x 40 x 91 mm |
| Waga | 224 g |
| Pozostałe parametry |
|

Numer oferty: 41160024
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty