Oferty, które mogą Cię zainteresować:






2
1 / 7
Sprzedano przez "Kup teraz" za 123,99 zł
Opis








| Marka | Baseus |
| Model | Encok E05 |
| Kolor | Czerwono - czarny |
| Materiał | ABS + żel krzemionkowy |
| Waga netto | 200g |
| Mikrofon | Brak |
| Łączność | Bluetooth / AUX |
| Wersja Bluetooth | 4.2 |
| Zasięg transmisji | 10 metrów |
| Moc wyjściowa | 5W |
| Pasmo przenoszenia | 80-20kHz |
| Pojemność baterii | 1500mAh, 3.7V |
| Czas ładowania | 2 godziny |
| Czas pracy | 15 godzin |
| Czas czuwania | 400 godzin |
| W zestawie | Głośnik, kabel ładowania USB, sznurek do zapięcia na plecak, instrukcja obsługi w języku angielskim |
Numer oferty: 40698212
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Inne archiwalne oferty