Oferty, które mogą Cię zainteresować:
Sprzedano przez "Kup teraz" za 81,14 zł
Parametry
EAN
5901750502330
Opis
| Specyfikacja | |
| Kod producenta | BT03BL |
| Liczba głośników | 1.0 |
| Głośniki - technologia | Mono |
| Moc głośników | 3 W |
| Gniazdo karty pamięci | MicroSD |
| Interfejsy | Micro USB |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Pojemność baterii | 1200 mAh |
| Czas pracy na baterii (do) | 12 h |
| Czas ładowania baterii | 180 min |
| Kolor główny | Niebieski |
| Materiał wykonania | Tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 91 mm |
| Wysokość | 105 mm |
| Głębokość | 40 mm |
| Waga | 204 gg |
| Zawartość zestawu | Instrukcja obsługi, Kabel AUX, Kabel USB |
Numer oferty: 44746190
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty