Oferty, które mogą Cię zainteresować:



1 / 3
Sprzedano przez "Kup teraz" za 39,00 zł
Parametry
WiFi
Nie
NFC
Nie
Marka
Inna
EAN
5900804078548
Opis


|
Fabrycznie nowy, oryginalnie zapakowany produkt,
z pełną 24 miesięczną gwarancją producenta Głośnik Bluetooth BLOW BT150 FM USB SD AUX![]() |
![]() |
Głośnik BT150Chcesz, aby organizowana przez Ciebie impreza plenerowa przebiegała przy dźwiękach muzyki? Nie musisz zabierać ze sobą ciężkiego boomboxa – teraz wystarczy Ci uniwersalny głośnik BT150. |
![]() |
|
| Model: | BLOW BT150 |
| Wymiary: | 110x52x38 mm |
| Waga: | 160g |
| Głośnik: | 45mm |
| Moc: | 3W |
| Parametry Bluetooth: | - Częstotliwość: 2.400GHz - 2.480GHz - Promień działania: do 10 metrów - Standard: 2.0 |
| Radio FM: | Zakres częstotliwości: 87,5MHz - 108 MHz |
| Czytnik micro SD: | Wspierane formaty muzyki: MP3, WMA |
| Port USB: | Wspierane formaty muzyki: MP3, WMA |
| Wejście AUX: | Gniazdo Jack 3,5mm |
| Wbudowany akumulator: | - Pojemność: 300 mAh - Czas działania: do 3 godzin - Ładowanie: DC 5V, 500mA - Czas ładowania: 2-3 godzin |








Numer oferty: 40253732
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

E_CommerceZajda
3
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty