Oferty, które mogą Cię zainteresować:





1 / 5
Sprzedano przez "Kup teraz" za 341,00 zł
Parametry
EAN
5900804111719
Opis
Głośnik Bluetooth BT-1200 czarny
Głośnik Bluetooth OUTDOOR to wyjątkowy przenośny głośnik Bluetooth z zaskakująco potężnym dźwiękiem. Wyraźny i czysty dźwięk non-stop z pięknymi, potężnymi basami. Przenośny głośnik z wbudowanym, mocnym akumulatorem 2200 mAh pozwala na kilka godzin nieprzerwanej pracy. Odtwarzaj muzykę z dowolnego źródła. Dzięki technologii Bluetooth przesyłaj muzykę bezprzewodowo. Oprócz prezentowania własnych zdolności daje również możliwość słuchania radia oraz odtwarzania ulubionej muzyki zapisanej na urządzeniach zewnętrznych, poprzez port USB, czytnik kart microSD oraz wejście AUX. Ci, którzy swoją całą cyfrową bibliotekę muzyczną przetrzymują na telefonie docenią możliwość szybkiego parowania smartfona z zestawem głośnikowym za pomocą łączności Bluetooth. Wbudowany akumulator oraz odporna, zwiększająca mobilność urządzenia obudowa z uchwytami sprawią, że zestaw można również zabrać w trudne warunki plenerowe.
| Rodzaj | Mobilne (do urz. mobilnych) |
| System | Mono |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 100 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 40 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Stosunek sygnału do szumu | 98 dB |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
370 x 280 x 190 mm |
| Waga | 4.2 kg |




Numer oferty: 44746371
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty