Oferty, które mogą Cię zainteresować:


1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 128,61 zł
Parametry
EAN
5900804105299
Opis
| Rodzaj | Mobilne (do urz. mobilnych) |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 12 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 100 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Kolor | Czarny |
| Czas ładowania | 6 h |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 7 h |
| Wymiary |
180 x 70 x 80 mm |
| Waga | 0.65 kg |


Numer oferty: 44746252
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Inne archiwalne oferty