Oferty, które mogą Cię zainteresować:


1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 35,00 zł
Parametry
EAN
5901299940280
Opis
Głośnik Bluetooth COUNTRY czarny
Wodoodporny, lekki głośnik Bluetooth. Idealny na każdą wakacyjną podróż. Posiada karabińczyk umożliwiający łatwe przyczepienie głośnika do plecaka, spodni itp. Można go również przyczepić do szyby, płytek w łazience lub innej gładkiej powierzchni przy pomocy wbudowanej przyssawki silikonowej. Wbudowany mikrofon pozwala na prowadzenie rozmów telefonicznych.
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj (głośniki) | Mobilne (do urz. mobilnych) |
| System (głośniki) | Mono |
| Przeznaczenie (głośniki) | Muzyka |
| Stacja dokująca (wieże / radia) | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Moc głośników (sumaryczna) | 3 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 280 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 16 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | microUSB |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wymiary |
85 x 50 mm |
| Waga | 0.184 kg |
| Pozostałe parametry |
|

Numer oferty: 41826963
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty