Oferty, które mogą Cię zainteresować:


1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 59,00 zł
Opis
Camry CR 1142
Nowoczesny, niewielki głośnik Bluetooth Camry 1142 pozwala na komfortowe odtwarzanie muzyki z urządzenia mobilnego takiego jak smartphone, laptop czy tablet. Dzięki technologii Bluetooth połączenie odbywa się bezprzewodowo, jednocześnie jeśli chcesz, możesz podłączyć głośnik za pomocą kabla z wtyczką jack 3,5mm. Wykorzystywana w modelu technologia EDR umożliwia szybszy przesył danych w stosunku do poprzednich wersji Bluetooth, co przekłada się na lepszą jakość dźwięku.
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj (głośniki) | Mobilne (do urz. mobilnych) |
| System (głośniki) | Mono |
| Przeznaczenie (głośniki) | Muzyka |
| Stacja dokująca (wieże / radia) | Nie |
| Moc głośników (sumaryczna) | 3 W |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Kolor (wyliczeniowy) | Różowy |
| Wymiary |
Wymiary opakowania: 12 x 12 x 11.7 cm |
| Waga | 0.405 kg |
| Pozostałe parametry |
- Bluetooth 2.0 + EDR |

Numer oferty: 41160076
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty