Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 450,00 zł
Opis
Przenośny głośnik stereo Bluetooth.
Sound Blaster Roar Classic Lite to cud inżynierii akustycznej. Kompaktowa, pełnowymiarowa obudowa mieści 5 głośników o wysokiej wydajności, w tym wbudowany subwoofer. Wykorzystuje dwa wzmacniacze - jeden przeznaczony jest do prowadzenia niskich i średnich tonów, drugi do wyjścia wysokiej częstotliwości.
Roar Classic Lite ma taką samą konstrukcję elektryczną i 5 takich samych sterowników, jak Roar Classic. Dzięki minimalistycznemu podejściu do designu i funkcji Roar Classic Lite skupia się na zapewnieniu optymalnej jakości dźwięku.
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj (głośniki) | Kolumny |
| System (głośniki) | Mono |
| Przeznaczenie (głośniki) | Muzyka |
| Stacja dokująca (wieże / radia) | Nie |
| Regulatory | Nie |
| Moc głośników (sumaryczna) | 0 W |
| Moc subwoofera | 0 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 0 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 0 Hz |
| Stosunek sygnału do szumu | 0 dB |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | Brak |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Kolor (wyliczeniowy) | Nie dotyczy |
| Czas ładowania | 0 s |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 0 s |
| Waga | 0 kg |

Numer oferty: 41159788
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty