Oferty, które mogą Cię zainteresować:




1 / 4
Sprzedano przez "Kup teraz" za 53,00 zł
Parametry
WiFi
Nie
NFC
Nie
Marka
Inna
EAN
5901299939772
Opis


|
Fabrycznie nowy, oryginalnie zapakowany produkt,
z pełną 24 miesięczną gwarancją producenta Głośnik Bluetooth ESPERANZA BLUETOOTH FM TRANCE 3W |
![]() |
Bezprzewodowa transmisja muzykiDoskonały, duży, bezprzewodowy głośnik z radiem FM. Idealnie sprawdzi się podczas podróży. Wysokiej jakości dźwięk i głębia basu zaskoczy nawet wymagających klientów. Wbudowany mocny akumulator Litowo-jonowy. Głośnik może również pełnić funkcję zestawu głośnomówiącego. |
| Wbudowane Radio FM: | Tak |
| Profile Bluetooth: | A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| Wersja Bluetooth: | 3.0 |
| Gniazda: | Wbudowane gniazdo USB i dla kart TFT(microSD) do odtwarzania muzyki MP3/MP4 |
| Maksymalny zasięg: | Do 10m |
| Wbudowana bateria litowo-polimerowa: | 1200mAh |
| Zakres częstotliwości: | 280Hz-16kHz |
| Moc wyjściowa: | 3W |
| Napięcie ładowania: | 5V |
| Wymiary: | 21,5x9,2cm |
| Waga: | 510g |








Numer oferty: 42658578
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty