Oferty, które mogą Cię zainteresować:





1 / 5
Sprzedano przez "Kup teraz" za 65,68 zł
Parametry
EAN
5901299939765
Opis
Głośnik bluetooth Fm Rhythm
Esperanza RHYTHM to głośnik Bluetooth, dzięki któremu można słuchać muzyki bezprzewodowo, bezpośrednio z pamięci USB Flash drive, wejścia AUX lub przy użyciu karty TF (microSD).
| Rodzaj | Mobilne (do urz. mobilnych) |
| System | Mono |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 5 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 280 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 16 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
200 x 110 x 130 mm |
| Waga | 0.64 kg |





Numer oferty: 44746177
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.2
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty