Oferty, które mogą Cię zainteresować:





1 / 5
Sprzedano przez "Kup teraz" za 627,00 zł
Parametry
EAN
6925281928116
Opis
Głośnik bezprzewodowy Harman/Kardon Onyx Studio 4Dzięki Onyx Studio 4 firmy Harman/Kardon będziesz mógł się cieszyć pięknym, wypełniającym pomieszczenie dźwiękiem. A dzięki Harman/Kardon Connect Plus masz możliwość podłączenia go do ponad 100 innych głośników. Jeśli weźmiesz pod uwagę także wbudowany akumulator, mikrofon i elegancki wygląd, oferta staje się niezwykle atrakcyjna. | |
DźwiękNajważniejszą rzeczą w głośniku jest i pozostaje oczywiście dźwięk: to jak wybrzmiewa i jak się czujesz w kaskadzie tonów. Na szczęście Onyx Studio 4 brzmi dokładnie tak, jak można by oczekiwać od produktu Harman/Kardon - czysto, pięknie i przestrzennie.Głośnik wyposażono w dwa głośniki niskotonowe o średnicy 75 mm, dwa głośniki wysokotonowe o średnicy 20 mm i moc nominalną 4x15 W (w sieci). Zakres częstotliwości wynosi 50-20 000 Hz (-6 dB), a stosunek sygnału do szumu wynosi 80 dB. Krótko mówiąc, muzyka dla uszu! | |
Bluetooth i przenośnośćMasz możliwość szybkiego i łatwego bezprzewodowego podłączenia telefonu, tabletu lub innego urządzenia z Bluetooth do Onyx Studio 4. Nie masz dostępu do Bluetooth? Nie ma problemu: istnieje również wejście AUX dla kabli 3,5 mm. Czy chcesz tymczasowo przenieść głośnik z salonu do kuchni, sypialni lub na balkon? Zrobisz to bez stresu, dzięki zintegrowanemu akumulatorowi mocy grania starczy na 8 godzin przy jednym ładowaniu.Jeśli ktoś zadzwoni do Ciebie w trakcie Twojego wypoczynku, z łatwością odbierzesz połączenie dzięki wbudowanemu mikrofonowi. Asystenci SI, tacy jak Siri i Google Now, są również obsługiwani przez mikrofon. | |
Harman/Kardon Connect PlusOnyx Studio 4 wyposażono w technologię Harman/Kardon Connect Plus, co oznacza, że można go łatwo podłączyć do ponad 100 innych głośników o tej samej klasie funkcjonalności. Od konfiguracji mono do stereo, po ustawienia multi-room? Dzięki HK Connect wszystko to jest możliwe. Możesz również aktualizować swoje głośniki w aplikacji HK Connect. |
| Producent | Harman/Kardon |
|---|---|
| moc | 60 W |
| Wbudowana bateria i mikrofon | Tak |
| Wsparcie | A2DP 1.3, AVRCP 1.6, HFP 1.6 |
| Przetworniki | 2 x 75 mm woofer, 2 x 20 mm tweeter |
| Moc znamionowa | 4 x 15 W (tryb zasilania); 4 x 7,5 W (tryb baterii) |
| Zakres częstotliwości | 50 Hz - 20 kHz (-6 dB) |
| Transmisja sygnału | przewodowa i bezprzewodowa |
| Bluetooth | tak |
| Połączenia | złącze mini jack 3,5 mm |
| Żywotność bateri | 8 godzin |
| Wymiary | 260 x 278 x 159,5 mm |
| Waga | 2,06 kg |
Numer oferty: 40424611
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

axces
5
Darmowa dostawa

axces
5
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty