Oferty, które mogą Cię zainteresować:





1 / 5
Sprzedano przez "Kup teraz" za 42,41 zł
Opis
Mini głośnik Bluetooth
Havit SK592BT to mieszczący się w dłoni głośnik Bluetooth. Mimo niewielkiego rozmiaru drzemie w nim potężna moc dźwięku. Stworzony do bezprzewodowego odtwarzania muzyki za pomocą smartfona czy tabletu.

Funkcjonalny
Oprócz możliwości odtwarzania muzyki za pomocą Bluetooth pozwala również na połączenie się z nim za pomocą kabla AUX, karty MicroSD lub USB.

Kompaktowy i wytrzymały
Za pomocą haczyka przymocowanego do głośnika, możesz zawiesić go w dowolnym miejscu i słuchać swojej ulubionej muzyki nieprzerwanie aż do 7 godzin bez konieczności ładowania.

Specyfikacja
| Producent | Havit |
| Model | SK592BT |
| Wersja Bluetooth | 5.0 + EDR |
| Wymiary | 81 x 59 x 59 mm |
| Waga | 185 g |
| Zasięg | 10 m |
| Przetwornik | 40 mm |
| Moc wyjściowa | 3 W |
| Częstotliwość | 60 - 18000 Hz |
| Pojemność akumulatora | 1200 mAh |
| Czas odtwarzania muzyki | 7 h |
| Czas rozmów | 7 h |
| Czas ładowania | 4 h |
Numer oferty: 45685914
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

Tradimerce
4.6
Darmowa dostawa

Virella
4.6
Darmowa dostawa

Handelove
3.8
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty