Oferty, które mogą Cię zainteresować:



1 / 3
Sprzedano przez "Kup teraz" za 492,45 zł
Parametry
EAN
5902539601190
Opis

Przenośny głośnik bluetooth:
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | Kolumny |
| System | Mono |
| Przeznaczenie | Filmy |
| Moc subwoofera | 20 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Pilot |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | microSD |
| Zasilanie | Akumulator |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Czas ładowania | 6 h |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 4 h |
| Wymiary |
632 x 287 x 230 mm |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 70 W |
| Waga | 5.16 kg |



Numer oferty: 46404477
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Inne archiwalne oferty