Oferty, które mogą Cię zainteresować:


1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 60,13 zł
Parametry
EAN
5906453180342
Opis
| Specyfikacja | |
| Kod producenta | MT3154S |
| Liczba głośników | 1.0 |
| Głośniki - technologia | Mono |
| Moc głośników | 3 W |
| Gniazdo karty pamięci | MicroSD |
| Interfejsy | Micro USB |
| Wyjścia/wejścia dźwięku | Słuchawkowe - stereo 3,5 mm |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Czas pracy na baterii (do) | 5 h |
| Kolor główny | Biały |
| Materiał wykonania | Tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 98 mm |
| Wysokość | 120 mm |
| Do wyboru oprócz jasnego, białego światła jest 6 innych kolorów, Głośnik posiada wbudowaną lampkę | |
| Zawartość zestawu | Instrukcja obsługi |

Numer oferty: 44746207
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

Handeline
4.2
Darmowa dostawa

Tradax
4.4
Darmowa dostawa

Tradax
4.4
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty