Oferty, które mogą Cię zainteresować:



1 / 3
Sprzedano przez "Kup teraz" za 118,21 zł
Parametry
EAN
8716309103169
Opis
Głośnik bluetooth/mikrofon/czarny
| Rodzaj | Mobilne (do urz. mobilnych) |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 10 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 100 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Stosunek sygnału do szumu | 83 dB |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | AUX |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Kolor | Czarny |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 9 h |
| Wymiary |
220 x 90 x 90 mm |
| Waga | 0.67 kg |
| |


Numer oferty: 44893183
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.2
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.8
Inne archiwalne oferty