Oferty, które mogą Cię zainteresować:






1
1 / 6
Sprzedano przez "Kup teraz" za 174,90 zł
Parametry
EAN
5907595432252
Opis
| Przenośny głośnik multimedialny "Nitro" - Bluetooth pokryty ekskluzywną skórą Aluminiowa obudowa w kolorze czarnym i srebrnym Kompatybilny z iPhone, iPad, Samsung Galaxy oraz innymi urządzeniami mobilnymi, | ![]() |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
|---|---|
| Kolor | Srebrno-Czarny |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Tryb głośnomówiący | Tak |
| Zasilanie | Mini USB 5V |
| Obudowa | Skórzana |
| W zestawie | Skórzany pasek na ramię |
| Bateria | Li-Ion 3,7 V 1800mAh |
| Kompatybilność | iPhone, iPad, Samsung Galaxy oraz innymi urządzeniami mobiln |
| Moc wyjściowa | 4W (2Wx2) RM S + 7 W subwoofer |
| Zakres częstotliwości | 100Hz-20kHz |
| Głośniki | 2 głośniki stereo |
| Radio FM | Tak |
| Obsługa MP3 | Tak |
| Brzmienie | Głęboki bas , wysoka jakość dźwięku |
Numer oferty: 40424619
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty