Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 46,18 zł
Parametry
EAN
5901299927670
Opis
GŁOŚNIK BLUETOOTH PIANO
Bezprzewodowy głośnik Bluetooth z wbudowanym radiem FM, umożliwiający odtwarzanie dźwięku z urządzeń wyposażonych w moduł Bluetooth – zarówno tabletów, smartfonów, odtwarzaczy mp3, jak i laptopów. Kompaktowy, nowoczesny i atrakcyjny kształt wraz z niewielkimi rozmiarami czyni głośnik bardzo uniwersalnym i łatwym w transporcie. Głośnik sprawdzi się idealnie zarówno podczas weekendowych wyjazdów poza miasto, jak i wakacyjnych podróży. Nowoczesna technologia Bluetooth zapewnia zasięg urządzenia aż do 10 metrów. Teraz można swobodnie słuchać ulubionej muzyki bez plątaniny zbędnych kabli.
| Rodzaj | Mobilne (do urz. mobilnych) |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Filmy |
| Stacja dokująca | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 6 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 280 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 16 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | miniUSB |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Kolor | Biały |
| Typ ogniwa | Li-poly |
| Pojemność baterii | 1200 mAh |
| Wymiary |
193 x 51 x 51 mm |
| Waga | 0.337 kg |
|
- Wbudowane Radio FM | |
Numer oferty: 44745963
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.2
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty