Oferty, które mogą Cię zainteresować:



1 / 3
Sprzedano przez "Kup teraz" za 74,00 zł
Opis
Rebeltec PLANET 190 beige przenośny głośnik Bluetooth średnica 190mm, szerokość 75mm, moc RSM 12W
- Głośnik sterowany za pomocą smartphona lub przycisków
- Średnica: 190mm, długość: 75mm
- Kompatybilny z Bluetooth 4,2
- Moc 12W RMS
- Czas grania: 5-6h
- Wbudowany głośnik 2x57mm
- Dokupując drugi można je połączyć w STEREO BLUETOOTH
- Tryby: bluetooth, radio, pen drive, karta microSD,
- Wbudowany akumulator 1200mAh (ładowany z micro USB)
- Pasmo przenoszenia 35Hz-18kHz
- 4 przyciski multimedialne
- Posiada wyłącznik
- Gniazdo na kartę microSD, z której można odtwarzać pliki mp3
- Wbudowane gniazdo USB do którego można podłączyć pendrive USB z MP3
- W zestawie kabel USB(M)->microUSB(M)
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj (głośniki) | Mobilne (do urz. mobilnych) |
| System (głośniki) | Mono |
| Przeznaczenie (głośniki) | Muzyka |
| Stacja dokująca (wieże / radia) | Nie |
| Moc głośników (sumaryczna) | 12 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 35 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 18 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | microUSB |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Akcesoria w zestawie |
Kabel USB(M)->microUSB(M) |
| Kolor (wyliczeniowy) | Beżowy |
| Wymiary |
- Średnica: 190mm |

Numer oferty: 41160095
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty