Oferty, które mogą Cię zainteresować:





1 / 5
Sprzedano przez "Kup teraz" za 189,00 zł
Parametry
EAN
5907512861844
Opis
Głośnik Tracer Rave Bluetooth niebieski
Impreza się przeciąga? Nic nie szkodzi, wydajny akumulator głośnika RAVE pozwoli bawić się do białego rana.
Rosa na trawniku? Nie ma problemu, klasa wodoszczelności IPX5 pozwala przejść wobec takich niedogodności niezauważalnie.
Potrzebujesz prawdziwej jakości i mocy? 20W RMS w stereo rozkręci każdą imprezę.
Uruchom swoją muzykę tak jak lubisz Bluetooth, karta pamięci microSD, przewód z najpopularniejszym wtykiem 3,5 mm mini- jack.
RAVE jest idealnym urządzeniem właśnie dla Ciebie. To wysokiej jakości głośnik o mocy 20W, stworzony do bezprzewodowego odtwarzania dźwięku z urządzeń wyposażonych w moduł Bluetooth - zarówno tabletów, smartfonów, odtwarzaczy mp3, jak i laptopów. Łatwy w transporcie i jednocześnie odporny na niekorzystne warunki. Atrakcyjny projekt w połączeniu z nowoczesną techniką czynią z głośnika RAVE świetne urządzenie nie tylko podczas weekendowych wyjazdów ale także jako element wystroju wnętrza Twojego domu.
Bezprzewodowa komunikacja Bluetooth
Dzięki technologii bezprzewodowej komunikacji obejdziesz się bez kabli! Moduł Bluetooth zapewni Ci wygodne i szybkie połączenie produktu Tracer z drugim urządzeniem, zapewniając stabilną i wydajną komunikację (np. jakość i płynność dźwięku) w zasięgu do 10 metrów.
Muzyka z karty pamięci
Rozładował się smartfon? Spokojnie - możesz odtwarzać muzykę bezpośrednio z kardy pamięci, wykorzystując wbudowany slot na takowe karty. Urządzenie odczyta i odtworzy z niego muzykę automatycznie.
Zarządzanie połączeniami telefonicznymi
Wbudowana dodatkowa funkcja, pozwalająca korzystać z głośnika jako zestawu głośnomówiącego. Po ustanowieniu połączenia BT ze smartfonem, można przenieść i prowadzić wygodnie rozmowę telefoniczną poprzez głośnik.
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj (głośniki) | Mobilne (do urz. mobilnych) |
| System (głośniki) | 2.0 |
| Przeznaczenie (głośniki) | Muzyka |
| Stacja dokująca (wieże / radia) | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Moc głośników (sumaryczna) | 20 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 60 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | microUSB |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Kolor (wyliczeniowy) | Niebieski |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 8 h |
| Pozostałe parametry |
|

Numer oferty: 41826946
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty