Oferty, które mogą Cię zainteresować:


1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 24,00 zł
Opis
Głośnik bluetooth RITMO Czarny EP115K
Mały, lekki, przenośny głośnik Bluetooth. Przeznaczony do odtwarzania muzyki ze wszystkich urządzeń posiadających funkcję Bluetooth oraz plików MP3 nagranych na karcie TF (microSD). Idealny do słuchania muzyki w samochodzie, podróży oraz w domu.
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 70 |
| Wysokość w milimetrach | 90 |
| Głębokość w milimetrach | 70 |
| Rodzaj (głośniki) | Mobilne (do urz. mobilnych) |
| System (głośniki) | Mono |
| Przeznaczenie (głośniki) | Muzyka |
| Stacja dokująca (wieże / radia) | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 280 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 16 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | miniUSB |
| Profile BT | HFP (Hands-Free Profile) |
| Bluetooth specyfikacja | 2.1 +EDR |
| Akcesoria w zestawie |
Kabel (miniUSB/USB, 3.5mm mini jack) |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wymiary |
- Średnica 57mm |
| Pojemność baterii | 300 mAh |
| Typ ogniwa | Li-poly |
| Pozostałe parametry |
Zasięg do 10m |

Numer oferty: 41160267
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty