Oferty, które mogą Cię zainteresować:


1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 44,10 zł
Parametry
EAN
5901299909201
Opis

Głośnik bluetooth RITMO EP115C
Mały, lekki, przenośny głośnik Bluetooth. Przeznaczony do odtwarzania muzyki ze wszystkich urządzeń posiadających funkcję Bluetooth oraz plików MP3 nagranych na karcie TF (microSD). Idealny do słuchania muzyki w samochodzie, podróży oraz w domu.
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | Mobilne (do urz. mobilnych) |
| System | Mono |
| Przeznaczenie | Filmy |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 280 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 16 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | miniUSB |
| Profile | HSP (Headset Profile) |
| Bluetooth | 2.1 +EDR |
| Akcesoria w zestawie |
Kabel (miniUSB/USB, 3.5mm mini jack) |
| Kolor | Czerwony |
| Wymiary |
- Średnica 57mm |
| Pojemność baterii | 300 mAh |
| Typ ogniwa | Li-poly |
| Pozostałe parametry |
Zasięg do 10m |

Numer oferty: 46404560
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty