Oferty, które mogą Cię zainteresować:





1 / 5
Sprzedano przez "Kup teraz" za 204,00 zł
Opis
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj (głośniki) | Mobilne (do urz. mobilnych) |
| System (głośniki) | 2.2 |
| Przeznaczenie (głośniki) | Muzyka |
| Stacja dokująca (wieże / radia) | Nie |
| Moc głośników (sumaryczna) | 30 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 21 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 18 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Akcesoria w zestawie |
Kabel USB(M)->microUSB(M) |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wymiary |
420 x 142 x 202 mm |
| Pozostałe parametry |
- Kompatybilny z Bluetooth 4,2 L2CAP / A2DP |

Numer oferty: 41160092
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty