Oferty, które mogą Cię zainteresować:





1 / 5
Sprzedano przez "Kup teraz" za 213,08 zł
Parametry
EAN
5902539600650
Opis
| Rodzaj | Mobilne (do urz. mobilnych) |
| System | 2.2 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 30 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 21 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 18 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Akcesoria w zestawie |
Kabel USB(M)->microUSB(M) |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
420 x 142 x 202 mm |
|
- Kompatybilny z Bluetooth 4,2 L2CAP / A2DP | |




Numer oferty: 44746216
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.2
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.8
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty