Oferty, które mogą Cię zainteresować:



1 / 3
Sprzedano przez "Kup teraz" za 359,10 zł
Parametry
EAN
5902539600902
Opis

Przenośny odtwarzacz Bluetooth:
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | Kolumny |
| System | Mono |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 40 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB 1.1 |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Akcesoria w zestawie |
Kabel USB(M) -> microUSB(M) |
| Kolor | Czarny |
| Czas ładowania | 6 h |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 8 h |
| Wymiary |
460 x 200 x 210 mm |
| Waga | 3.107 kg |
| Pozostałe parametry |
Akumulator Li-Ion 4000mAh 7,4V (ładowany z micro USB) |


Numer oferty: 46404531
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Rozbudowany opis produktu uzupełniony automatycznie, niewiążący dla sprzedawcy i mający charakter wyłącznie informacyjny.
Najczęściej kupowane
Inne archiwalne oferty