Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 181,00 zł
Opis
Głośnik Bluetooth Rebeltec SoundTube 190 camo
Głośnik sterowany za pomocą smartphona lub przycisków. Średnica tuby 190mm, długość: 360mm, kompatybilny z Bluetooth 4,2.
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj (głośniki) | Mobilne (do urz. mobilnych) |
| System (głośniki) | 2.0 |
| Przeznaczenie (głośniki) | Muzyka |
| Stacja dokująca (wieże / radia) | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Moc głośników (sumaryczna) | 30 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 22 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 18 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor (wyliczeniowy) | Moro |
| Wymiary |
190 x 360 mm |

Numer oferty: 41159962
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty