Oferty, które mogą Cię zainteresować:



1 / 3
Sprzedano przez "Kup teraz" za 244,00 zł
Opis
Głośnik bluetooth Timebox mini
Przenośny inteligentny zegar z programowalnym pikselowym wyświetlaczem LED oraz głośnikiem Bluetooth.
Inspiruje światłem i dźwiękiem
Divoom TimeBox-Mini to najbardziej unikalny towarzysz w Twoim pokoju z wszechstronnymi funkcjami. Jest to wysokiej klasy głośnik Bluetooth, artystyczny ekran pikselowy, inteligentny alarm, lampa LED i wiele więcej. Co więcej, będzie się rozwijać dzięki aktualizacjom oprogramowania, które dodadzą mu jeszcze więcej fascynujących funkcjonalności.
Główne cechy:
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj (głośniki) | Mobilne (do urz. mobilnych) |
| System (głośniki) | Mono |
| Przeznaczenie (głośniki) | Muzyka |
| Stacja dokująca (wieże / radia) | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Moc głośników (sumaryczna) | 5 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 60 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Stosunek sygnału do szumu | 78 dB |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | microUSB |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 10 h |
| Czas ładowania | 3.5 h |
| Wymiary |
90 x 38 x 91,2 mm |
| Waga | 292 g |

Numer oferty: 41159983
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Inne archiwalne oferty