Oferty, które mogą Cię zainteresować:






1
1 / 6
Sprzedano przez "Kup teraz" za 56,52 zł
Parametry
EAN
4718308119633
Opis
| Specyfikacja | |
| Kod producenta | X-S1837BK |
| Liczba głośników | 1.0 |
| Głośniki - technologia | Mono |
| Moc głośników | 3 W |
| Zakres częstotliwości - dolna (Hz) | 80 Hz |
| Zakres częstotliwości - górna (kHz) | 20 kHz |
| Gniazdo karty pamięci | Brak |
| Interfejsy | AUX, Micro USB |
| Komunikacja | Bezprzewodowa, Bluetooth |
| Pojemność baterii | 1200 mAh |
| Czas pracy na baterii (do) | 6 h |
| Czas ładowania baterii | 120 min |
| Kolor główny | Czarny |
| Materiał wykonania | Metal, Tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 118 mm |
| Wysokość | 58 mm |
| Głębokość | 37 mm |
| Waga | 200 gg |
| Funkcja zestawu głośnomówiącego, Kolorowe oświetlenie Disco LED, Kompatybilny z urządzeniami z Androidem i iOS, Maksymalny zasięg: 10 m, Oświetlenie RGB | |
| Zawartość zestawu | Instrukcja obsługi, Kabel AUX, Kabel zasilający, Karta gwarancyjna |






Numer oferty: 44746176
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty