Oferty, które mogą Cię zainteresować:





1 / 5
Sprzedano przez "Kup teraz" za 31,90 zł
Parametry
EAN
6941059618218
Opis
![]() |
Głośnik bluetooth Xiaomi Mi Pocket Speaker 2 biały
|
Prosty w obsłudzeGórna część cylindra wykonuje różnorodne funkcje w odpowiedzi na twój dotyk. Za jego pomocą można podłączyć urządzenie, wyregulować głośność, uruchomić lub zatrzymać odtwarzanie. | ![]() |
![]() |
Moduł Bluetooth 4.1Mi Pocket Speaker 2 ma wbudowany interfejs Bluetooth 4.1, który umożliwia podłączenie go do wielu urządzeń: tabletów, odtwarzaczy, smartfonów, laptopów itp. Zasięg odbioru sygnału wynosi do 10 metrów. |
Minimalistyczny wyglądKonstrukcja głośnika jest podzielona na segmenty, a jego górna część jest ozdobiona anodowanym stopem aluminium. Urządzenie można aktywować jednym prostym dotknięciem. Dolna część wykonana jest z wysokiej jakości i przyjemnego w dotyku materiału PC + ABS. | ![]() |
![]() |
Bateria o wysokiej pojemnościWbudowana bateria ma pojemność 1200mAh, więc głośnik może odtwarzać twoją ulubioną muzykę aż do 7 godzin. |
| Producent | Xiaomi |
|---|---|
| Wersja Bluetooth | 4.1 |
| Rodzaj produktu | Głośnik bezprzewodowy |
| Złącza | micro USB |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Moc | 5 W |
| Zasięg | 10 m |
| Czas pracy | do 7 godzin |
| Pojemność baterii | 1200 mAh |
| Kolor | Biały |
| Częstotliwość | 20 – 20000 Hz |
Numer oferty: 43396785
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.2
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.2
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty