Oferty, które mogą Cię zainteresować:



1 / 3
Sprzedano przez "Kup teraz" za 193,56 zł
Parametry
EAN
5900804078586
Opis
Głośnik przenośny bluetooth BT1000 czarny
Bazooka akustyczna zapewni nam czysty wyraźny dźwięk w domu lub w plenerze. Pozwoli nam na słuchanie radia FM oraz ulubionej muzyki ze smartfonu lub innego nośnika danych. Została wyposażona w Bluetooth oraz szereg gniazd (USB, SD, AUX). Posiada możliwość regulacji siły głosu, basu i equalizer. Mimo dużych gabarytów jest wygodna do przenoszenia (skórzany pasek) i zawsze zapewni nam dobry nastrój przy wszelkich spotkaniach w plenerze.
| Rodzaj | Mobilne (do urz. mobilnych) |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 100 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 100 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Akcesoria w zestawie |
- Bazooka akustyczna |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
287 x 180 x 165 mm |
| Waga | 1.75 kg |
|
- Bluetooth: A2DP | |


Numer oferty: 44746278
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty