Oferty, które mogą Cię zainteresować:


1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 69,30 zł
Parametry
EAN
5900804105336
Opis

Głośnik BT-160 Czarny
- Bluetooth: wbudowane, V 3.0
- Zasięg bluetooth: 10m
- Slot kart pamięci: max 32GB
- Wbudowany akumulator: 400 mAh
- Czas ładowania: 3-4 godziny
- Czas odtwarzania: do 2-3 godzin
- Radio FM
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | Mobilne (do urz. mobilnych) |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 6 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 100 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Kolor | Czarny |
| Video | |


Numer oferty: 46404575
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty