Oferty, które mogą Cię zainteresować:




1 / 4
Sprzedano przez "Kup teraz" za 227,00 zł
Opis
Głośnik bezprzewodowy zapewni nam czysty wyraźny dźwięk w domu lub w plenerze.
Pozwoli nam na słuchanie radia FM oraz ulubionej muzyki ze smartfonu lub innego nośnika danych. Została wyposażona w Bluetooth oraz szereg gniazd (USB, SD, AUX). Dodatkowo model BT 800, dzięki bezprzewodowemu mikrofonowi dołączonym do zestawu i dodatkowymi regulacjami siły głosu i echa mikrofonu, pozwoli nam na zorganizowanie emocjonujących występów karaoke. Mimo dużych gabarytów jest wygodna do przenoszenia i zawsze zapewni nam dobry nastrój przy wszelkich spotkaniach w plenerze.
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj (głośniki) | Mobilne (do urz. mobilnych) |
| System (głośniki) | Mono |
| Przeznaczenie (głośniki) | Muzyka |
| Stacja dokująca (wieże / radia) | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Moc głośników (sumaryczna) | 100 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Akcesoria w zestawie |
- Pilot |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wymiary |
230 x 350 x 130 mm |
| Waga | 2.8 kg |
| Pozostałe parametry |
- Czas ładowania: 2 - 3 godziny |

Numer oferty: 41160064
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty