Oferty, które mogą Cię zainteresować:






4
1 / 9
Sprzedano przez "Kup teraz" za 88,00 zł
Opis
Głośnik przenośny F3S
Szerokie zastosowanie
Poprzez kabel mini jack można się połączyć z każdym komputerem, tabletem, telefonem. Działa praktycznie z każdym urządzeniem, które posiada wejście Audio Jack. Może również funkcjonować jako samodzielne źródło dźwięku, MP3 z karty pamięci lub radio FM. Odtwarzanie muzyki i dźwięków jest także możliwe bez żadnych kabli poprzez łącze Bluetooth.
Zabierz muzykę wszędzie tam gdzie poniesie Cię wyobraźnia!
Radio z odtwarzaczem i głośnikiem w jednym. Sprawdzi się idealnie zarówno podczas weekendowych wyjazdów poza miasto, jak i wakacyjnych podróży czy też na biwak, ognisko lub na plażę. Jest bardzo praktyczny, poręczny, do postawienia na szafkę lub stolik - bez zbędnych kabli - wystarczy połączenie bluetooth.
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 100 |
| Wysokość w milimetrach | 130 |
| Głębokość w milimetrach | 50 |
| Rodzaj (głośniki) | Mobilne (do urz. mobilnych) |
| System (głośniki) | Mono |
| Przeznaczenie (głośniki) | Muzyka |
| Stacja dokująca (wieże / radia) | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Moc głośników (sumaryczna) | 3 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Kolor (wyliczeniowy) | Biały |
| Wymiary |
85 x 85 x 40 mm |

Numer oferty: 41160250
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.2
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.2
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty