

1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 47,00 zł
Opis
Wodoodporny, lekki głośnik Bluetooth z wbudowanym radiem FM. Posiada w komplecie uchwyt do roweru. Idealny do podróży i na wycieczki rowerowe. Przyczepiany karabińczykiem pasek umożliwia łatwe przenoszenie oraz przeczepienie głośnika np. do plecaka. Wbudowany mikrofon pozwala na prowadzenie rozmów telefonicznych.
| Rodzaj: | Mobilne |
| System: | Mono |
| Przeznaczenie: | Muzyka |
| Stacja dokująca: | Nie |
| Regulatory: | Regulacja poziomu głośności |
| Moc głośników (sumaryczna): | 3 W |
| Pasmo przenoszenia (min.): | 280 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.): | 16 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Bluetooth |
| Złącza: | microUSB |
| Zasilanie: | Akumulator wbudowany |
| Kolor: |
|
| Wymiary: | 8,7 x 4cm |
| Waga: | 0.267 kg |
| Pozostałe parametry: |
|
Numer oferty: 42235385
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty