Oferty, które mogą Cię zainteresować:




1 / 4
Sprzedano przez "Kup teraz" za 1 039,00 zł
Parametry
EAN
5709009002187
Opis
IC604-SLM marki JAMO to niezwykle kompaktowy głośnik do zabudowy sufitowej, świetnie sprawdzający się w systemach kina domowego z całkowicie zamkniętą tylną obudową.
JAMO IC604-SLM zapewnia wysokiej jakości akustykę oraz doskonałe brzmienie w wyjątkowo kompaktowej obudowie, idealnie sprawdzającej się w miejscach gdzie przestrzeń montażowa jest ograniczona.
Głośnik świetnie radzi sobie zarówno w użytku w stereofonicznych systemach muzycznych jak i kina domowego, a także do zastosowań w średnich i dużych pomieszczeniach.
Model IC604-SLM charakteryzuje ultra cienka obudowa ze stali ocynkowanej, zapewniająca doskonałą stabilność akustyczną oraz dyskretne wysokiej jakości nagłośnienie.

Głośnik Jamo IC604-SLM wyposażono w 4-calowy głośnik niskotonowy z włókna szklanego oraz 1-calowy głośnik wysokotonowy z unikalnym kształtem WaveGuide zapewniając dynamiczne, mocne, niskie częstotliwości oraz szczegółowe, wyważone tony.

Dzięki swoim kompaktowym rozmiarom (211 x 241mm) oraz sposobie mocowania, głośniki Jamo świetnie wpasowują się w otoczenie i nie rzucają się w oczy. Doskonale nadają się między innymi do sklepu lub domowego salonu.

Głośniki objęte są 2 letnią gwarancją firmy JAMO. Potwierdza to ich niezawodność oraz wysoką jakość wykonania. Jest to szczególnie ważne przy głośnikach wystawionych na działanie uszkodzeń zewnętrznych podczas mocowania ich na suficie.
| Producent | JAMO |
| Model | IC-604 SLM |
| Typ | do zabudowy |
| Pasmo przenoszenia | 90 - 22.000 Hz |
| Impedancja | 8 Ohm |
| Efektywność | 89 dB |
| Waga | 3.36 kg |
| Wymiary | 211 x 241 mm |
| Głośnik wysokotonowy | 25mm (1") Silk Dome Tweeter |
| Głośnik niskotonowy | 102mm (4") Honeycomb Fiberglass Woofer |
| Inne | Moc ciągła / szczytowa: 50 / 200W; Głębokość montażowa: 37mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
Numer oferty: 39519232
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

Handeloop
4.7
Darmowa dostawa

Tradimerce
4.6
Darmowa dostawa

Handeloop
4.7
Inne archiwalne oferty