Oferty, które mogą Cię zainteresować:


1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 1 061,53 zł
Parametry
EAN
5903089902980
Opis
Moc i możliwości rozkręć imprezę
Model odtwarza bezprzewodowo kolekcję ulubionej muzyki bezpośrednio ze smartfonu, tabletu lub komputera lub innych urządzeń przenośnych za pomocą wbudowanego modułu Bluetooth. Dla jeszcze większej zabawy, zestaw został wyposażony w panel DJ'a, a 6-kanałowy equalizer pozwala na ręczne korygowanie parametrów każdego nagrania. Po podłączeniu dwóch mikrofonów w jednym czasie funkcja karaoke rozkręci imprezę i rozweseli każdego uczestnika domowego koncertu. Urządzenie posiada także wbudowane radio FM i dla jeszcze większej wygody użytkownia - pilot w zestawie. Manta SPK5035 to także wymarzony prezent dla dzieci i młodzieży, które pasjonują się tworzeniem oryginalnej muzyki lub dla początkujących gwiazd estrady.
My dajemy możliwości reszta to twoja inwencja
Dzięki Manta SPK5035 w mgnieniu oka bez wielkiego wysiłku, każdy będzie mógł stworzyć niepowtarzalną imprezę w domu i w mniejszych salach rozrywkowych. Urządzenie wyposażone jest w efekty świetlne Disco LED RGB z bogatą paletą kolorystyczną, migającą i pulsującą w rytmie odgrywanej muzyki. Funkcja ExtraBass zapewnia piorunujący efekt głębokiego basu, który nada odpowiedniej charakterystyki każdej imprezie.
Przemyślana i efektowna konstrukcja
Manta Cyklop Karaoke SPK5035 to solidny zestaw Power Audio w ofercie Manty. Jest urządzeniem, które łączy wiele zastosowań muzyki i rozrywki, przy jednoczesnym zachowaniu wysokich parametrów jakości dźwięku. Dzięki 12-calowym subwooferom moc basów jest bardzo duża.
| Rodzaj | Mobilne (do urz. mobilnych) |
| System | Mono |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Pilot |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 120 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 40 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
260/362 x 424 x 1115 mm |
| Waga | 31 kg |
| |


Numer oferty: 44746456
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty