Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 804,00 zł
Opis
Głośnik SPK6011
Wysoka moc i bogate możliwości Poszukując solidnego i niezawodnego nagłośnienia na imprezę, warto zapoznać się z SPK6011. Zestaw ten zawiera cztery głośniki o łącznej mocy wyjściowej 100 W. Ponadto można do niego podłączyć dwa mikrofony oraz dwa urządzenia pomocnicze. Stwórz niezapomniany wieczór z SPK6011 W zbudowaniu odpowiedniej atmosfery pomogą liczne funkcjonalności, w które zaopatrzono zestaw.
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj (głośniki) | Kolumny |
| Przeznaczenie (głośniki) | Nagłośnienie |
| Stacja dokująca (wieże / radia) | Nie |
| Moc głośników (sumaryczna) | 200 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 45 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Stosunek sygnału do szumu | 92 dB |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Akcesoria w zestawie |
Pilot zdalnego sterowania, Mikrofon, Instrukcja, Karta Gwarancyjna |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czerwony |
| Wymiary |
400 x 392 x 1035 mm |
| Waga | 18.5 kg |
| Pozostałe parametry |
|

Numer oferty: 41159768
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty